Заповнити додатки?

Це легко!

 

Продукт: Додатки / Додатки ДКР / Додатки ВО


Розробник (автор): Р.П. Витвицький (Rowi)
Сайт Розробника: https://rowi.org.ua/
Сайт продукту: https://dodatki.org.ua/


Прочитайте уважно цю Ліцензійну угоду перед використанням цього програмного забезпечення (далі - ПЗ).
ПРИ ВИКОРИСТАННІ ЦЬОГО ПЗ ВИ ВИЗНАЄТЕ, ЩО ВИ ПРОЧИТАЛИ, ЗРОЗУМІЛИ ТА ЗГОДНІ З УМОВАМИ ЦІЄЇ УГОДИ. ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З ЦИМИ УМОВАМИ, НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЦЕ ПЗ ТА ВИДАЛІТЬ УСІ КОПІЇ ЦЬОГО ПЗ, ЩО ВИ МАЄТЕ.

Дана Угода є юридичним договором між Вами (Кінцевим Користувачем) і Розробником програмного забезпечення. Її порушення може потягти за собою переслідування Вас Розробником відповідно до чинного законодавства. На ПЗ поширюється авторське право Copyright © 2012-2017 Р.П. Витвицький (Rowi). Вам дозволяється використання цього ПЗ тільки на наступних умовах.1. Це ПЗ захищене національними законами та міжнародними угодами про авторське право. Виключні права на це ПЗ належать Р.П. Витвицькому (далі - Розробнику).

2. ПЗ поширюється у вигляді Демо-версії, що має обмеження, наведені на сайті програми. Будь-хто може використовувати ПЗ в ознайомлювальному режимі як завгодно довго.

3. Для використання ПЗ без обмежень вам необхідно зареєструвати свою копію програми, оплативши вартість реєстраційного ключа, що вказана на сайті програми.

4. Зареєстровану копію можна використовувати як завгодно довго, необмеженій кількості користувачів, на необмеженому числі комп'ютерів, але на користь одного навчального закладу.

5. ВИ МОЖЕТЕ:
5.1 Встановити та використовувати ПЗ в ознайомлювальному режимі як завгодно довго, на необмеженому числі комп'ютерів.
5.2 Вільно та безоплатно поширювати незареєстровану копію ПЗ у незмінному вигляді. Жодна приватна особа чи організація не має права стягувати плату за саме ПЗ та/чи його розповсюдження без письмової згоди автора.
5.3 Використовувати зареєстровану копію ПЗ без обмежень функціональності як завгодно довго, на необмеженому числі комп'ютерів, але на користь одного навчального закладу.

6. ВИ НЕ МОЖЕТЕ:
6.1 Продавати, здавати це ПЗ в оренду тощо.
6.2 Здійснювати реверсивну інженерію, дизасемблювання, декомпіляцію цього ПЗ.
6.3 Ви не маєте права робити будь-які дії, спрямовані на приховування чи зміну авторських прав на ПЗ, включаючи модифікацію вихідних файлів чи інших даних, що містять згадку про авторські права на ПЗ.

7. РИЗИК
Весь ризик щодо експлуатаційних якостей ПЗ несе Кінцевий Користувач. Розробник не гарантує, що ПЗ або його функції відповідають Вашим вимогам, або те, що функціонування ПЗ буде безперервним чи вільним від помилок, або те, що будь-які помічені дефекти будуть негайно усунені.

8. ОБМЕЖЕННЯ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ
ПЗ поширюється за принципом "як є" ("AS IS"), без будь-якої певної гарантії або гарантії, що мається на увазі. Розробник або його партнери, розповсюджувачі ПЗ не несуть жодної відповідальності за жодні збитки, прямі чи непрямі (включаючи, без обмежень, шкоду репутації, збитки через втрату комерційного прибутку, переривання бізнесу, втрату ділової інформації або будь-які інші фінансові чи нефінансові втрати), що виникають через використання або неможливість використання ПЗ, навіть якщо Розробника було сповіщено про можливість таких збитків.

Розробник ніяк не пов'язаний з Міністерством освіти і науки України, тому не може передбачити раптову зміну форми та змісту додатків, чи гарантувати, що такі зміни не відбудуться.

9. Якщо ви не згодні з умовами цієї Ліцензійної угоди, то повинні видалити файли ПЗ зі своїх пристроїв зберігання інформації і відмовитися від використання ПЗ.

10. Всі спірні питання вирішуються за взаємною домовленістю сторін, а якщо згоди не було досягнуто, то в судах загальної юрисдикції.

ВСІ ПРАВА, НЕ НАДАНІ ЯВНО ЦІЄЮ ЛІЦЕНЗІЙНОЮ УГОДОЮ, ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЗА РОЗРОБНИКОМ.


 

Перш ніж купувати!

Перш ніж оплачувати ліцензію,

роздрукуйте хоча б раз тестовий додаток на чистому папері на тому принтері,
де Ви збираєтесь друкувати згодом всі додатки.

Чому?..

Scroll to top
Copyright © 2012-2017 Rowi. All rights reserved.