Заповнити додатки?

Це легко!

 

Після запуску програми кнопки для друку не є активними.

Вони стають активними після імпорту даних з оціночної відомості – тобто коли є, що роздруковувати.

Варіанти друку

 

Важливо!

Перш ніж друкувати на справжніх бланках додатків, обов'язково перевірте на чистому папері або на ксерокопіях бланків, чи всі надписи попадають на свої місця!

Можливо, виявиться потреба трохи підігнати макет бланку.

  

Якщо друк здійснюється на принтері за замовчуванням, то після імпорту даних з оціночної відомості та перевірки коректності імпорту достатньо натиснути кнопку "Друк на поточний принтер" (або комбінацію клавіш Ctrl+P) . При цьому на принтер буде відправлено дані поточного випускника (тобто того, що показаний на попередньому перегляді).

Для надійності роздрукування здійснюється по одному додатку. Після успішного роздрукування виділення переміщується до наступного випускника (цю опцію можна вимкнути) і знов можна  натиснути ту ж саму кнопку (або комбінацію клавіш Ctrl+P). І так далі до кінця списку.

 

Якщо друкувати потрібно на іншому принтері (не за замовчуванням), то перший раз слід натиснути кнопку "Друк із вибором принтера..." (або комбінацію клавіш Ctrl+Alt+P). При цьому перед друком відкриється діалог вибору принтера. 

Для друку наступних додатків можна використовувати кнопку "Друк на поточний принтер" (або комбінацію клавіш Ctrl+P) – оскільки обраний принтер стає поточним до закриття програми.

 

Перш ніж купувати!

Перш ніж оплачувати ліцензію,

роздрукуйте хоча б раз тестовий додаток на чистому папері на тому принтері,
де Ви збираєтесь друкувати згодом всі додатки.

Чому?..

Scroll to top
Copyright © 2012-2022 Rowi. All rights reserved.