Аби імпортувати дані до програми, натисніть кнопку "Імпортувати оціночну відомість..." та виберіть потрібний файл оціночної відомості.

Імпорт з MS Exel

Цей файл має бути підготовлений раніш.

Після успішного імпорту в лівій частині вікна з'явиться імпортований список випускників. При виділенні будь-якого прізвища в списку в центральній частині вікна можна побачити попередній перегляд того, що буде надруковано.

 

Якщо випускника звільнено від складання ДПА (та в оціночній відомості оцінки за ДПА не заповнені), при попередньому перегляді відповідного випускника клацніть мишею по додатку. З'явиться поле введення, де можна ввести довільний текст - наприклад, "Звільнений" чи "На підставі ... звільнений від ..." чи ще якось (як вимагає місцеве начальство). Після введення знов клацніть мишею по додатку - поле введення зникне, а введений текст буде відображено в додатку.

Аналогічно можна цей текст змінити. 

 

При необхідності можна сховати або показати бланк додатку, що показаний сірим кольором. Звісно, цей бланк (точніше його імітація) на друк виводитися не будуть. Він показується тільки для зручності. 

Після попереднього перегляду та перевірки коректності імпорту даних можна роздруковувати додатки.

 

Copyright © Rowi 2012-2023. All rights reserved.